Víte co je horší než být slepý? Mít v pořádku zrak a nevidět.
Helen Keller
Lidičky, nesnažte se mě - na-... iritovat. Mám pro vás Komentářovou povdku. Alespoň se trochu zapojíte.
Když nechcete psát komenty, ale i ti, kteří je píší.
Tak, cvak a jste tam.

Co jsi?

Člověk. (6128 | 17%)
E.T. (5931 | 16%)
Počkej. Podívám se. (6132 | 17%)
Neexistuji. (6001 | 17%)
Zvíře (5948 | 16%)

Co vy na to? Jaké povídka je nejlepší?

Vražedná láska (5728 | 13%)
Kde je pravda (5663 | 12%)
Anděl, jménem Wavielia (5647 | 12%)
Sliby, chyby (5705 | 13%)
Pravá tvář (5684 | 13%)
Smrt je jen začátek (5673 | 13%)
Poznání (5587 | 12%)
Nový život (5589 | 12%)

Yaoi a yuri povídky

*
YAOI
 
je žánr, který se zaměřuje na vztahy mezi muži. Tento žánr vznikl v Japonsku a zahrnuje anime, manga, romány a  dōjinshi (japonské a anglické práce, obvykle manga či romány, které si autor sám vydává; většinou se jedná o amatéry). Abych byla přesná, yaoi je fanoušky vytvořená podskupina v rámci širšího pojmu Boys Love (Bōizu Rabu, Boy´s Love, Boys´Love, BL…..no, prostě chlapecká láska). Ačkoli se to nazývá “chlapecká” láska, tito “chlapci” mohou být jakéhokoliv věku. Termín používaný pro vztah mezi/s nezletilými chlapci se pak nazývá shotacon. Yaoi se rozšířilo i mimo Japonsko.
Yaoi má svůj počátek na doujinshi trhu v pozdních 70. a začátku 80. let 20. století, povětšinou jako parodie. Autoři a fanoušci Boys Love jsou opatrní při rozlišování mezi Boys Love a “gay manga”, jež je vytvořeno a určeno gayům.
Hlavní postavy yaoi jsou obvykle v souladu se stereotypem…..starší, mužný seme (dominantní/v čele vztahu, “útočník”, fyzicky silný, ochranitelský) pronásleduje a snaží se si získat mladšího, zženštilého uke.

Pokud se rozhodnete sledovat ať už anime či filmy tohoto druhu, musíte si nejdřív sami uvědomit, jak na tom jste co se týče vašeho názoru na homosexualitu. Protože diskriminace a nadávky či ponižování tu rozhodně nemají místo, vy sami si vybíráte, je to vaše svobodná volba zkusit to. Yaoi k Japonsku neodmyslitelně patří. Můžete se setkat i se scénami, které vám doslova vyrazí dech, nejste-li na to dostatečně připravení. Ale ty jsou také často zlehčeny humornými prvky. XD Ale jak se říká, proti gustu žádný dišputát. Pokud do toho jdete už předem plní předsudků, pak váš pohled bude samozřejmě neobjektivní a zkreslený. No, to je asi tak jediné, co vám můžu říct….je to jen a jen na vás.
 
 
Yuri
 
Popisuje romantický vztah mezi dvěma ženami (dívkami), často se spoustou sexu. Obvykle obsahuje děj, přístup k sexu je též odlišný od Yaoi. Yuri není přesnou kopií yaoi.
 
 
 

Ahojky lidičky, házím sem jednu jednorázovku, kterou jsem vložila do takové mini soutěže na jedné stránce - http://krvavimotyli.nolimit.cz/
Původně jsem ji sem dávat nechtěla... ale časy se mění.
PS: Jen vás upozorňuji, že ten konec je fakt, fakt divný. Psala jsem to jeden den, abych byla přesná tak asi tři hodinky, je to šitý horkou jehlou ale vzhledem k tomu... jo, jsem s tím docela spokojená.
A upozornění? Asi žádný, jen... budeme zlá.

Upozornění + 18, prosím zkuste to dodržet a pokud ne, tak alespoň ať to nečte nikdo mladší 15 let.


Vánoční... zázrak?


Tahle povídečka je tak tochu lehké yaoi.
Od +15

Navždy spolu, navždy od sebe!
Tahle povídka bude tak trochu... mírně nebo možná trochu víc sadistická, pervezní, masochistická, úchylná. Najdete zde i znásilnění, násilí na lidech. Sexuální vztahy mezi muži - yaoi, incest, atd.,... 
Nezapomeňte alespoň od patnácti nepřístupná!
Tady


Racons de la ment!
povídka, která se mohla stát komukoli ve vašem okolí. Povídka ze života lidí, kteří se zamilovali. Někteří se zamilovali nesprávně a vlastně i nešťastně. Jiní to překonali a jsou spolu.
Hlavní v této povídce ale je to, že se zde vyskytuje vlastně "zakázaná" láska.  Láska, kterou v mnoha kulturách lidé opovrhují.
Láska mezi muži, ženami a možná i  mezi sourozenci.
Hlavním tématem je sice láska, ale i nenávist. A také je to převážně z prostředí mafie - spíše jen postavy v této oblasti působí.
To je asi tak vše, co vám k tomu mohu říct.

Hlavní je upozornění - občas se vyskytne v textu sex, většinou není moc popisovaný, ale...
Tak od patnácti, alespoň. 
Tady
 

Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když na něm nejsem, jdu do práce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one