Víte co je horší než být slepý? Mít v pořádku zrak a nevidět.
Helen Keller
Lidičky, nesnažte se mě - na-... iritovat. Mám pro vás Komentářovou povdku. Alespoň se trochu zapojíte.
Když nechcete psát komenty, ale i ti, kteří je píší.
Tak, cvak a jste tam.

Co jsi?

Člověk. (6128 | 17%)
E.T. (5931 | 16%)
Počkej. Podívám se. (6132 | 17%)
Neexistuji. (6001 | 17%)
Zvíře (5948 | 16%)

Co vy na to? Jaké povídka je nejlepší?

Vražedná láska (5728 | 13%)
Kde je pravda (5663 | 12%)
Anděl, jménem Wavielia (5647 | 12%)
Sliby, chyby (5705 | 13%)
Pravá tvář (5684 | 13%)
Smrt je jen začátek (5673 | 13%)
Poznání (5587 | 12%)
Nový život (5589 | 12%)

Nějaký kecy DŮLEŽITÉ !

Nazdar, lidičky. Mám pro vás pár informací.
1. Jde o anketu, která bude končit 23. listopadu. Zatím to vypadá tak, že chcete abych dopsala povídku - Vražedná láska. Vím, je to ještě daleko, ale dobře.
Problém je v tom, že k této povídce, budou kapitoly přibývat hodně pomalu. A když říkám, pomalu, tak to taky pomalu bude.
Sice mám další kapitolu rozepsanou, ale,... Je to nějakou dobu. Musím se do toho dostat, anebo? Budu to psát trochu jinak a konec, konec také nebude takový, jak jsem předpokládala.

2. Brzy bude zima, Mikuláš, Vánoce a Nový rok. Možná si pro vás vymyslím nějaké dárečky, ale mohli byste se více snažit.
Bude to vypadat asi tak, že na Mikuláše přibude pár hloupostí. Vánoce a zima, no - hodím sem nějaké svoje fotky a výtvory.
PS: Můžete si něco přát. Budu váš Ježíšek, nebo je to pro vás Santa? Či Děda Mráz? Mě je to fuk. Prostě vám nadělím to, co si budete přát. Tak si vymýšlejte.

3. No a teď ke všem povídkám.
 
a) Vražedná láska - byla řešena výše
 
b) Pravá tvář - bude mít deset kapitol + epilog, stejně jako měl Anděl. Prostě se chýlí ke konci. Protože však chci splnit svůj slib. Tak dokončím tu povídku, kterou si budete přát. No a tahle to není.

c) Kde je pravda - určitě jste postřehli, že jsem přidala část kapitoly, dodělám ji a pak se budu věnovat výherci ankety. Kolik bude mít kapitol? To je zatím ve hvězdách, snad kolem dvaceti. Uvidím.

d) Smrt je jen začátek - tato povídka se tváří tak, že bude mít deset kapitol. Bude se odvíjet jinak, než jsem plánovala. A rozuzlení, no to bude, zajímavé.
Nechte se překvapit.
Nečekené, bude mít asi také deset kapitol.

e) Poznání - no, u té jsem se také trochu sekla, snad jsem se do ní i zamotala. Někdo si to možná myslí, ale Já, mám plán. Také čekejte překvapení, ale až dokončím nějakou povídku. Teď ji na několik dní, měsíců, odsunuji k ledu.
Možná víc jak patnáct kapitol, uvidíme.

f) Sliby, chyby - tahle povídka, se asi moc nechytla. Nevadí. Mě docela baví, ale teď na ni nemám mysl. Musím být ve správném rozpoložení, ale nyní to není.
Snad později. Vypadá také na deset mini kapitolek.

g) Nový život - tahle povídka měla být, je, z doby, kdy Voldemort, ještě jako Tom Radle, studoval v Bradavicích. Tady jsem se také zasekla, a asi se také neujala. Možná v ní budu pokračovat.
Ne, určitě v ní budu pokračovat. Ale až v daleké budoucnosti. Mám s ní velké plány.

PS: Možná jste to nepoznali, ale mě povídky ze světa HP a spol., moc nejdou. /ne, že by mi jiné šli/ Snažím se a jde to, ztěžka, ale jde.

Tak zatím.
Loučím se s vámi. Pro dnešek, snad-)

PSS: Víte, proč si říkám Alexkleo? Zkuste si tipnout. (Poradím: Jde o spojení dvou jmen dost významných osob. Jedna je žena a druhá/ý je muž. V jakém pořadí, to neřeknu. Jeden z nich se zapsal do dějin už v mládí a druhý - jméno, má hodně jiných osob, ale tahle je z nich ta nejvýznamnější.
A taky, obě se nějak zapsaly do dějin Egypta. Já totiž Egypt miluji.)

Papám. Píšu. Piji. Pádím a Padám (mám všech pět pé).
04.11.2008 11:09:16
wllkam
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když na něm nejsem, jdu do práce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one